Красиві вибачення у прозі

У цьому розділі представлені адресні та універсальні смс вибачення, написані в прозі, які можна відправити .

Життя — складна штука. В ній є не тільки любов і радість, але і сварки, розлучення, злість… Якщо ви зробили щось недобре, за що вам дуже соромно, і ви хочете попросити вибачення у своєї коханої дівчини, молодої людини, мами, подруги за слова або вчинки, які, як відомо, теж дуже сильно ранять, то в даному розділі ви знайдете все, що потрібно.

Моя кохана, ти — найкрасивіша, найніжніша, найласкавіша на світі, і я благаю тебе, прошу тільки про одне — будь ласка, вибач мене! Прости мені всі образи, пробач за те, що я роблю не так! Я тебе сильно люблю і мені нестерпно соромно за те, що я змусив тебе страждати!

Я хочу попросити вибачення у коханого чоловіка за всі свої провини. Будь ласка, знайди в собі сили мене пробачити, і повір — це було в останній раз. Більше ніколи я не буду провокувати тебе на конфлікт, ніколи більше я не хочу з тобою сваритися! Я тебе шалено люблю, пробач мене!

Прости мене, коханий… Ці три слова вимовити буває дуже важко, хоча від них залежить так багато. Страх втратити тебе не дає мені спати по ночах, заважає зосередитися і заспокоїтися. Будь ласка, подаруй мені своє прощення, і нехай знову все буде так, як було!

Прости мене, коханий, я знаю, винна. Тепер я точно знаю, що робити так більше не треба. Я обіцяю надалі бути слухняною, і дурниць не робити і не говорити. Ти лише прости мене, рідна, і будемо разом ми завжди з тобою.

Коханий, будь ласка, прости мене за всі образи, які я тобі завдала. Мені не хотілося сваритися і лаятися не хотілося говорити ті жахливі слова… давай з тобою просто забудемо все і ніколи не будемо згадувати! Пам’ятай, що я тебе шалено кохаю, і хочу завжди бути поряд!

Прости мене, кохана моя дівчинка. Не знав, що таким необачних вчинків зроблю так боляче самому моєму рідному чоловічкові… Малятко, якщо ти тільки зможеш почути моє серце, ти зрозумієш, що я щиро прошу вибачення. Прости мене.

Якщо ми з тобою — дві половинки, ти не станеш ображатися і зрозумієш, що я не хотіла заподіяти тобі біль. Пробач, я не завжди буваю зразковою дружиною, але дуже люблю тебе і постараюся виправитися. Не хочу, щоб ці випадкові протяги остудили наші почуття. Я дружина тобі, а ти мій чоловік, і по-іншому не буде. Повертайся, я дуже чекаю!

Прости мене, подруга! Не знайшлося часу зустрітися, а так хотілося відірватися від справ і згадати, що ми з тобою — жінки, що не обов’язково тягнути на собі вооз своїх і чужих проблем. Давай виправимо цю ситуацію і посидимо за чашкою чаю на моїй території. Бери таксі і згадуй адресу! Чекаю тебе, люба, і сподіваюся, що прощення.

Прости мене, мамо, за нескінченне очікування, за вічну тривогу, за сльози крадькома, за ранню сивину і кожну зморшку на твоєму обличчі. Не думай, що ти дала мені черстве серце. Воно б’ється завдяки тобі, мамо. Я не дам самотності оселитися поруч з тобою. Не сумуй, не сумуй, я думаю про тебе і дуже тебе люблю.

Пробач, кохана, якщо тобі буває самотньо, якщо я не можу змусити тебе посміхнутися, якщо не завжди помічаю твої сльози. Мені так хочеться бачити тебе щасливою, але я забув, що для щастя потрібні двоє. Само собою воно не трапляється. Я зроблю все, щоб повернути твою усмішку, щоб розгладилася гірка зморшка в куточках твоїх губ.

Прости мене, кохана, за це запізнення! Обставини треба підпорядковувати своєму часу, а я не зумів впоратися з цим! Я спокутую свою провину і більше не змушу тебе чекати! Хоча як приємно, коли тебе чекають і розуміють, прощають і приймають всією душею. Ми ще надолужимо згаяне! Більше не втрачати ні хвилини! Скоро буду!

Прости, прости мене, женулюшка! Я на колінах перед тобою і виляю хвостом! Я навіть готовий визнати, що твоя мама в усьому права, і я мізинця твого не стою! І в баню не піду, і на рибалку не поїду, тільки дай мені можливість довести, що любов здатна зробити мужчину сильним, шляхетним і цілком гідною людиною!