Освідчення в коханні дружині у прозі

У цьому розділі ви знайдете універсальні визнання в любові для коханої дружини, написані в прозі, які можна відправити на мобільний.

Сімейні психологи кажуть, що для того, аби вогонь любові не погас, його потрібно постійно підтримувати. Як це зробити? Наприклад, не забувати, що більшість жінок люблять вухами! І хоча б час від часу говорити своїй дружині приємні та романтичні слова, адже зізнаватися в коханні своїй дружині потрібно постійно, а не тільки у свята! І краще всього зробити це в прозі, тобто своїми словами!

Знаю, що бути дружиною непросто. Такого шкідливого дружина ще пошукати треба. Мила, прости мене і щоб там не було, пам’ятай, що я люблю тебе більше життя і ніколи тебе не залишу. Мені дуже пощастило з тобою.

Слово «дружина» означає жінку, яка чоловік вибрав собі на довгі роки свого життя. Я вибрав тебе, і ні на хвилину не пошкодував про свій вибір. Ти — моя єдина жінка на всій планеті, ти моє сонечко, моє щастя, мати моїх дітей, берегиня сімейного вогнища. Коли я прокидаюся вранці і бачу тебе поруч, кожен день для мене приречений на успіх. Будь зі мною завжди, моя кохана!

Моя рідна, моє сонечко, моя королева, сама прекрасна, чарівна, блискуча, сліпуча, ефектна, чарівна, мила, лагідна, добра, мила, безжурна, енергійна, життєрадісна, відкрита, смішлива і турботлива жінка на світі! Я тебе ЛЮБЛЮ!

Не завжди все просто в нашому житті, ми часто сваримося через дрібниці і навіть іноді ображаємося один на одного. Але я хочу, щоб ти знала, що незважаючи ні на що я шалено тебе люблю. Вірю, що ми завжди будемо разом.

Лише одна жінка стала фатальною в моєму житті. Ця жінка — ти, моя кохана дружина: люба дівчинка, якій ти завжди залишишся для мене. Хочу сказати, що дуже сильно люблю тебе і ніколи не втомлюся цілувати твої губи, очі і руки і дякувати долі за те, що з’єднала наші серця.

Моя кохана, дорога половинка! Тільки ти мені відкрила двері до щастя під назвою «родина«, де ми разом живемо під одним дахом вже стільки прекрасних миттєвостей. Я щасливий, що ти моя дружина, тому що люблю тебе більше життя, і тому що ти — моє головне в ній щастя!

У цьому світі є лише одне місце, в якому мені комфортно і спокійно. Там мені не потрібно прикидатися, не треба нічого нікому доводити. Там я завжди можу бути самим собою. Де б я не був, я прагну швидше повернутися туди. Це місце — поруч з найпрекраснішою жінкою на землі, поруч з тобою, моя кохана дружина!

Я не буду діставати для тебе зірку з неба… я Краще за тебе помию посуд, коли ти втомлена після довгого дня. І нехай ми не підемо ввечері в шикарний ресторан. Зате я сам приготую на вечерю смачну смажену картоплю!
Ну і що ж, що я не вмію красиво говорити, писати вірші та співати серенади. Я краще обійму тебе міцно-міцно, поцілую і на вушко прошепочу: «Я люблю тебе!».

Можливо, що після весілля я став рідше говорити тобі про кохання. Чоловіки не люблять зайвих слів. Адже навіщо говорити, коли і так все зрозуміло? Моя любов в кожному погляді і дії. Вона в бажання піклуватися про тебе, і оберігати. Ти мій скарб, моя кохана дружина і найпрекрасніша жінка на планеті, я тебе дуже сильно люблю!

Сьогодні згадував як ми вперше зустрілися, наші перші розмови, поцілунки. І знаєш, що я зрозумів після стількох років? Що люблю тебе точно так само, навіть трохи більше. Рідна, ти ангел.

Взагалі, я людина нещаслива, але один раз мені пощастило — я зустрів дівчину, в яку закохався з першого погляду. Потім вона стала моєю дружиною, а любов до неї зростає з кожним днем і тільки міцніє.

Ще в ту пору, як ми познайомилися, у мене в тілі з’явилися дивні відчуття. Кожен раз, коли ти поруч, голова кружиться, очі бачать тільки тебе і нікого більше, настрій різко змінюється, як правило, в кращу сторону. Сьогодні ходив в аптеку. Докладно описав фармацевта симптоми свого захворювання, а він відповів, що… ЛЮБОВ НЕ ЛІКУЄТЬСЯ!

Якщо б існувала Нобелівська премія в номінації Кращою в світі Дружини — без сумніву, ця нагорода по праву стала твоєю! Ти не заперечуєш, коли я вмикаю футбол замість серіалу. Ти не сердишся, коли я «зустрічаю старого друга», а запрошуєш нас на кухню, як справжня господиня. І тільки ти могла подарувати чоловікові на день народження ящик пива! Ти — єдина!!!

Інструкція по застосуванню персонального чоловіка (ПМ).
Забезпечуйте регулярне харчування ПМ м’ясними стравами.
Зберігайте пристрій у нормальному робочому положенні: лежачи на дивані.
Пам’ять ПМ не призначена для зберігання списків справ.
Під час поїздки на дачу до батьків ПМ надійно утримується на водійському сидінні за допомогою слів: «Ти найкращий!»