Привітання з днем народження свояка у прозі

У цьому розділі представлені поздоровлення з днем народження для свояка, написані в прозі у вигляді смс, які можна відправити .

У вашого коханого свояка сьогодні День народження? Якщо ви хочете красиво привітати свого свояка з днем народження, причому, зробити це по смс в прозі, то даний розділ вам в цьому допоможе!

Ну, свояк, з Днем народження! Бажати тобі молодості немає потреби — ти і так фору молодим даєш. Бажати багатства? Так ти багатий будь королю на заздрість — у тебе золоте серце і золоті руки, якими мало хто може похвалитися. Бажаю тобі удачі, успіху, фарту — у всьому! Нехай твоїм талантам і умінь сприяє сама Фортуна!

Свояк! Вітаю тебе з днем народження! Ми з тобою щасливчики, адже наші дружини — сестри, красивіше яких не знайти у всьому світі. Я бажаю тобі здоров’я і удачі, в сім’ї любові і взаєморозуміння, на роботі успіху!

Свояк, ти для мене як брат! Я вітаю тебе з днем народження! Побажати тобі хочу три речі: матеріального благополуччя, без нього зараз ніяк, любові, на ній тримається весь світ, здоров’я, його не купиш і не повернеш!

Дорогий мій свояк, в День народження всі найкращі сова і побажання — одному лише тобі! Бажаю, щоб ніколи не доводилося тобі сумувати і переживати, а ось для радості і захоплення привід завжди знаходився. Щоб у хаті і родині завжди панував розуміння, а у справах супроводжували успіхи і удачі!

Свояк, дорогий, в твій День народження дозволь сказати тобі добрі слова і побажати від душі великого щастя. Бажаю нескінченно радісною і заможного життя, чудових днів, удачі, любові, міцного здоров’я — словом, всього того, що неодмінно має бути в житті хорошої людини!

Дорогий свояк! Ми з тобою родичі не тільки жінкам, але і по душам! Я радий, що доля нас познайомила і я знайшов справжнього друга! Я бажаю тобі був у сім’ї головним, на роботі першим, у справах успішним, для дітей авторитетом, для друзів надійним товаришем!

Дорогому свояка — найкращі побажання у День народження! Хай тобі у всьому щастить, удач буде стільки, що ти просто зіб’єшся з рахунку, а править в твоєму житті добро і велике щастя. Від усієї душі — радості, розуміння, любові, здоров’я, благополуччя і достатку!

Я тобі, свояк, бажаю в день народження отримати багато подарунків, вислухати привітань ще більше, ну а гостей прийняти в такій кількості, щоб потім твій холодильник став останнім притулком для самотньої мишки, мотузки і мила. Вітаю!