Оригінально побажати гарної дороги

Потрібні слова, які передадуть усі почуття зібрані в одній колекції красивих побажань в дорогу українською мовою. Обирайте які підійдуть саме вам.

Ні цвяха, ні — жезла.

Нехай намічене виповниться в термін.

Дорога моя людина, ти їдеш. Моє хвилювання нехай не передається тобі. Я лише сумую про наш розставанні. Хочу побажати тобі в дорогу лише хорошого: добра, спокійних попутних машин, менше стресу. Нехай твій ангел-охоронець оберігає кожен метр твого шляху!

Нехай движок молотить рівно.

Довіз себе не тільки живим, але й — здоровим!

Бажаю тобі неодмінного везіння і щоб шлях був гладким, але не слизькою!

Спокою тобі і терпіння. Тоді шлях сам стане щасливим!

Спокою тобі за кермом!

Бажаю щасливої ​​дороги, відмінного настрою в дорозі, супутнього благополуччя, яскравого сонця, доброти оточуючих, щасливих очікувань і передчуття успіху. Нехай дорога буде легкою, нехай ця поїздка залишить тільки теплі спогади і захват в твоєму серці.

Нехай твій шлях успішно закінчиться до того, як тизахочеш спати.

Нехай всі надії виправдаються.

Від щирого серця бажаю щасливого і доброго шляху. І нехай ця поїздка подарує масу вражень і тільки позитивних емоцій, захоплення серця і гармонію душі. Нехай тебе супроводжує чудовий настрій і вірна удача.

Хочу побажати відмінних попутників, нових знайомств і лише приємних вражень від майбутнього шляху. Дорога твоя хай принесе тільки краще. Іржаві цвяхи і жезли ДАІ нехай дістануться комусь іншому, а тобі лише приємні емоції і позитив!

Бажаю колючок під п’яту точку, щоб ти не задрімав за кермом! Бадьорості тобі в усі місця, щоб швидше доїхав!

Нехай ніщо тебе не затримає.

Везіння в дорозі.

Прийми від мене щасливої ​​дороги побажання в дорогу. Нехай вона буде без клопоту і тривог. Твій маршрут повинен бути таким же прекрасним, як і ти сама! Саме такого ти і заслуговуєш!

Благополучно тобі дістатися до пункту призначення!

Бажаю щоб твій шлях коштував витрачених на нього зусиль.

Бажаю швидко і без проблем дістатися тобі до кінцевої зупинки майбутнього маршруту і нехай повернення буде швидким!

Побажати гарної дороги до сліз

Побажання в дорогу до сліз

Бажаю вам щасливої ​​дороги, нехай дорога буде рівною і приємною. Нехай в подорож вам зустрічаються тільки добрі люди. Нехай з вами трапляються лише приємні події. Нехай Господь збереже вас від бід.

Нехай ніщо не засмутить тебе в дорозі.

Нехай дорога буде до тебе добра.