Красиво побажати гарної дороги

Потрібні слова, які передадуть усі почуття зібрані в одній колекції кращих побажань в дорогу своїми словами, у прозі. Обирайте які підійдуть саме вам.

Якнайшвидшого повернення!

Нехай допомогу приходить своєчасно, якщо вона буде потрібно.

Щасливої ​​дороги, благополучної дороги, веселого і захоплюючої подорожі, неймовірного захоплення від побаченого і постійного захоплення від того, що відбувається. Бажаю доброї удачі в дорозі, відмінного настрою і гарної компанії.

Нехай дорога буде — рівною, а місце для відпочинку — сухим!

Спокою тобі за кермом!

Спокою тобі і терпіння. Тоді шлях сам стане щасливим!

Нехай все у тебе буде рівно і гладко!

Благополучно тобі дістатися до пункту призначення!

Рушай, захопивши з собою позитивний настрій і славну бадьорість. Нехай в дорозі тебе супроводжує добрий ангел, який зробить її легкою і приємною. Нехай всі обставини складаються благополучно, а в кінці подорожі очікують чудові враження!

Мила, гарного тобі польоту. Менше струсів і повітряних ям вашому літаку. В небесах тебе охороняє твій ангел, а на землі я. Тому ти в надійних руках! До зустрічі!

Що зазвичай бажають в політ? Банальні речі. Хоч вони і важливі, потрібно додати нотку гумору. Тому нехай твій літак буде настільки крутий, що тобі не захочеться його покидати. Нехай на його борту чекають неймовірні знайомства.І незважаючи на погоду твій настрій буде позитивним і веселим.

Поменше тобі крутих поворотів.

Нехай біла смуга на твоєму шляху буде чітким і рівним, а зустрічний транспорт не порушує безпечний рух!

Побільше тобі приємних зустрічей, трохи менше — розставань!

Бажаю рівною дороги з захоплюючим пригодницьким сюжетом під час подорожі!

Вирушаючи в дорогу, залиште всі сумніви і, як то кажуть — в добру путь, нехай дорога стелиться скатертиною, а зустрічі будуть тільки приємні і незабутні!

Бажаю колючок під п’яту точку, щоб ти не задрімав за кермом! Бадьорості тобі в усі місця, щоб швидше доїхав!

Нехай хмари розійдуться на твоєму шляху, світить ясне сонечко і дме попутний вітер!

Бережи себе!

Бажаємо Вам щасливої ​​дороги, легкої дороги, відмінних попутників і яскравих вражень.

Побажання в дорогу у прозі

Побажання в дорогу українською мовою

Доброго і щасливої ​​дороги. Бажаю, щоб все обійшлося без труднощів і інцидентів, щоб весь час тебе в дорозі супроводжував чудовий настрій і бадьоре самопочуття. Удачі, внутрішнього спокою і неодмінного благополуччя в дорозі.

Нехай твій шлях буде вдалим і щасливим! Так важливо насолоджуватися кожною хвилиною цієї чудової поїздки! Бажаю рівних доріг, відмінною погоди і прекрасного настрою! Нехай Господь оберігає тебе!