Побажати гарної дороги українською мовою

Потрібні слова, які передадуть усі почуття зібрані в одній колекції самих красивих побажань в дорогу своїми словами. Обирайте які підійдуть саме вам.

Нехай до коліс прилипають тільки щасливі лотерейні квитки і великі купюри!

Нехай в кінці шляху тебе чекає нагорода.

Доброго і щасливої ​​дороги. Бажаю, щоб все обійшлося без труднощів і інцидентів, щоб весь час тебе в дорозі супроводжував чудовий настрій і бадьоре самопочуття. Удачі, внутрішнього спокою і неодмінного благополуччя в дорозі.

Щоб далека дорога тебе не втомила і було про що приємно згадати по закінченню шляху!

Бажаю щасливої ​​дороги і доброї дороги. Нехай поїздка буде веселою, вдалою, комфортною і успішною. Бажаю без напруги і втоми, з бравими силами і абсолютною впевненістю добратидо місця призначення в призначений час і в призначений день.

Бережи тебе Бог, де б ти не був!

Нехай твої подорожі призводять тебе тільки в спокійні місця!

Бажаю не збитися зі шляху.

Попутного вітру!

Бажаю тобі неодмінного везіння і щоб шлях був гладким, але не слизькою!

Від щирого серця бажаю щасливого і доброго шляху. І нехай ця поїздка подарує масу вражень і тільки позитивних емоцій, захоплення серця і гармонію душі. Нехай тебе супроводжує чудовий настрій і вірна удача.

Дорога моя людина, ти їдеш. Моє хвилювання нехай не передається тобі. Я лише сумую про наш розставанні. Хочу побажати тобі в дорогу лише хорошого: добра, спокійних попутних машин, менше стресу. Нехай твій ангел-охоронець оберігає кожен метр твого шляху!

В добру путь і щасливого тобі дороги! Нехай він буде самим яскравим і незабутнім часом, наповненим новими епізодами і приємними емоціями. Нехай твій шлях буде легким, без будь-яких перешкод і непередбачених неприємностей. Бажаю тобі удачі під рукою і вірного зберігача на небі.

Нехай в шляху зустрічаються тільки чуйні люди.

Бажаю тобі швидко і з вітерцем домчати до мети заповітної! Щоб дорога дарувала красиві пейзажі, а погода не зіпсувала враження від поїздки!

Нехай дорога принесе лише задоволення.

Нехай ангели віниками розчистять тобі дорогу!

В добру путь!

Чарівної поїздки.

нехайця смс подарує тобі гармонію душі і відмінне настрою для поїздки!

Побажання в дорогу українською мовою

Побажання в дорогу до сліз

Бадьорості тобі в усі місця!

Пряма у тебе буде дорога, або крива — не має значення … головне, нехай приведе тебе додому!

Нехай завжди тобі горить «зелений»!