Побажати гарної дороги у прозі

Потрібні слова, які передадуть усі почуття зібрані в одній колекції щирих побажань в дорогу простими словами. Обирайте які підійдуть саме вам.

Емоційного тобі комфорту.

Від щирого серця бажаю щасливої ​​дороги і благополучній дороги. Нехай ніщо не завадить насолоджуватися цією поїздкою, нехай ніхто не зможе перешкодити твоїм веселим пригодам і щасливим сподіванням. Нехай ангел тебе зберігає, нехай це подорож подарує тільки позитивні емоції і масу задоволень.

Нехай поїздка буде в радість!

Виходячи з дому, не забудь обов’язково захопити з собою трішечки тепла, любові і радості. Нехай вони збережуть тебе в дорозі, допоможуть благополучно дістатися до наміченої мети і зроблять твою дорогу більш щасливою, ненудної і приємною. Нехай твоє серце, завжди гріють думки про те, що тебе завжди чекають назад. Щасливої ​​дороги!

Нехай намічене виповниться в термін.

Нехай ніщо тебе не затримає.

Нехай твоя сила полягає в мудрості, а не в швидкості.

Нехай поїздка пройде без втрат, тривог і печалі.

Нехай твоя дорога буде легкою, попутники приємними, а сама поїздка повністю виправданою!

Бажаю щоб «запаска» не придалася!

Нехай дорога принесе лише задоволення.

Успішною поїздки і благополучного повернення!

Нехай здоровий глузд не змінює в дорозі.

Удачі, і — в добру путь!

До скорої зустрічі!

Щасливої ​​дороги, гарного настрою, бадьорого самопочуття, добрій компанії, благополучної дороги, веселого маршруту. Нехай це подорож принесе масу задоволень і позитивних емоцій.

Щоб в дорозі тобі нічого не звалилося на голову, а також не трапилося під колеса!

Безхмарного неба і не спала інтуїції.

Бажаю щасливої ​​дороги, доброї дороги, веселого настрою. Нехай ангел-охоронець супроводжує тебе і оберігає від будь-якого лиха, нехай поїздка виключить всі невдачі і перетвориться в захоплюючій подорож з кінцевою станцією «успіх».

Будь-яка дорога — це неповторне пригода, а наскільки прекрасним і запам’ятовуючим воно буде, залежить тільки від тебе. Бажаю тобі взяти з собою хороші спогади, світлі мрії і тверду впевненість в правильності свого маршруту. Щасливої ​​дороги!

Побажання в дорогу своїми словами

Побажання в дорогу своїми словами

Нехай в дорозі все як треба йде!

Нехай Бог береже тебе від бід!

Незворушного тобі розуму в будь-яких обставин!

Бажаю отримати нові цікаві враження.

Нехай все у тебе буде рівно і гладко!

Поспішаю побажати легкого і щасливої ​​дороги! Нехай ніякі обставини, негаразди і проблеми Ніяк не застануть зненацька! Нехай дорога здасться приємним, маленьким пригодою!