Побажати гарної дороги своїми словами

Потрібні слова, які передадуть усі почуття зібрані в одній колекції побажань в дорогу . Обирайте які підійдуть саме вам.

Хочу побажати тобі щасливої ​​дороги. Нехай поїздка буде вдалою, нехай день цей буде легким, нехай очікування твої будуть виправдані, нехай цілі будуть досягнуті, нехай дорога не завдасть ні труднощів, ні проблем.

Бажаю самого доброго, щасливого і щасливої ​​дороги. Нехай голова в дорозі не болить, хай не тривожиться душа через дрібниці, нехай серце радіє подорожі і насолоджується чудесами, що відбуваються навколо.

В добру путь і щасливого тобі дороги! Нехай він буде самим яскравим і незабутнім часом, наповненим новими епізодами і приємними емоціями. Нехай твій шлях буде легким, без будь-яких перешкод і непередбачених неприємностей. Бажаю тобі удачі під рукою і вірного зберігача на небі.

Довіз себе не тільки живим, але й — здоровим!

Всім серцем я бажаю тобі щасливої ​​дороги. Нехай дорога буде благополучною, нехай це подорож анітрохи не позбавить тебе сил, нехай тебе супроводжує удача і відмінний настрій, нехай супроводжує чудова погода і приємне спілкування з людьми.

Нехай будь-яка дорога завжди приводить тебе додому!

Проста тебе чекає дорога або складна … головне, нехай вона буде — щасливою!

Нехай все перехрестя ведуть тільки до добра, багатства і процвітання.

Бажаю не збитися зі шляху.

Нехай в кінці шляху тебе чекає нагорода.

Твоя поїздка нехай будь буде хорошою і безтурботним. Хочу побажати тобі найкращою дороги, без неприємностей, а лише з приємними враженнями. Візьми з собою тільки гарний настрій, а все погане залиш позаду!

Комфортного стану душі на всьому протязі шляху.

Нехай ангели віниками розчистять тобі дорогу!

Бажаю щоб твій шлях коштував витрачених на нього зусиль.

Нехай на шляху зустрічаються тільки м’які купини.

Нехай удача веде тебе.

Нехай ніщо не змусить тебе ризикувати.

Нехай в дорозі все як треба йде!

Дорога моя людина, ти їдеш. Моє хвилювання нехай не передається тобі. Я лише сумую про наш розставанні. Хочу побажати тобі в дорогу лише хорошого: добра, спокійних попутних машин, менше стресу. Нехай твій ангел-охоронець оберігає кожен метр твого шляху!

Швидких тобі зборів, легкого багажу, рівною дороги і якнайшвидшого повернення назад!

Побажання в дорогу у прозі

Побажання в дорогу своїми словами

Безпроблемною їзди!

Нехай дорожній патруль буде — добрим!

Нехай майбутня дорога подарує вам лише позитивні враження. Нехай поруч з вами опиняться ввічливі і веселі попутники, які позбавлять від дорожньої нудьги, а пейзажі за вікном будуть барвистими і захоплюючими, немов картини талановитих художників.