Привітання з днем народження швагра у прозі

У цьому розділі представлені поздоровлення з днем народження для шурина, написані в прозі у вигляді смс, які можна відправити .

У вашого коханого шурина сьогодні День народження? Якщо ви хочете красиво привітати свого шуряка з днем народження, причому, зробити це по смс в прозі, то даний розділ вам в цьому допоможе!

Дорогий шурин, з Днем народження тебе! Гарного настрою, бадьорості і сил, вірних рішень, великих досягнень, вірності, ніжності, добра, теплоти, щирості, порозуміння, радості і великого щастя, про яку ти мріяв! Будь бадьорим, радісним, і завжди знай, що ти гідний тільки найкращого!

Дорогий брате — шурин! Вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі заробити багато грошей і знайти місце, де б можна було їх витратити! А якщо такого місця ти не знайдеш, поклич нас — ми тобі допоможемо!

Шурин, з Днем народження, з добрим святом! Бажаю тобі, дорогий, радісною і яскравого життя, у всьому успіхів і великих досягнень, міцного здоров’я, сонячного настрою, задоволення від кожного дня, любові, розуміння, поваги, процвітання! Хай все-все виходить, і усі найкращі мрії неодмінно збуваються!

Шурин, дорогий, вітаю з Днем народження! І бажаю тобі великого щастя, доброго затишку, великих перемог в усіх справах, хорошого достатку, веселого настрою і чудових ідей, щирого тепла і великого кохання! Нехай кожна мить у тебе буде все добре і чудово! Дай Бог тобі всіх благ у житті!

У День народження коханому швагра — найщиріші побажання щастя, достатку, благополуччя, світлих і радісних днів, щирості й тепла від близьких, щедрої долі, доброго здоров’я! Нехай у твоїй чудовій житті все складеться так, щоб у ній запанували радість та добробут, і щоб для серця завжди була відрада!

Дорогий шурин! Ти мені, як рідний брат! Ми з дружиною вітаємо тебе з днем народження! Бажаємо тобі успіхів у всіх починаннях, в роботі і вдома! Нехай кожен день приносить щастя, а ніч приносить задоволення.

Улюблений шурин! Вітаю тебе з днем народження! Бажаю море любові і щастя. Нехай ти ще досі не знайшов свою другу половину, не впадай у відчай. Вона десь є і чекає зустрічі з тобою!

Милий шурин! Усією своєю дружною родиною вітаємо тебе з днем народження! Бажаємо тобі любити, бути коханим і у всьому завжди бути першим! Сміливості тобі й відваги! Ще побажаємо трохи везіння і удачі!