Привітання з Днем стоматолога в прозі

У цьому розділі ви знайдете універсальні, адресні, часом жартівливі та прикольні привітання з Днем стоматолога, написані в прозі у вигляді смс.

День стоматолога — це відмінний привід відправити вітальну смску своїй подрузі, колезі, рідним або коханій людині. Якщо ви хочете оригінально привітати знайомого стоматолога з його професійним святом, причому, зробити це по смс в прозі, то ви зайшли в правильний розділ!

Зі Святом вас, наші любі чоловіки-стоматологи! Ми за вами, як за кам’яною стіною, тому що, коли ваші сильні і дбайливі руки торкаються до наших змученим зубним болем особам, немов за помахом чарівної палички, на них з’являється білосніжна посмішка! Наше головне жіноче зброю! Без вас ми — безсилі. З вами — надійно захищені!

Сьогодні День стоматолога, а значить сьогодні День твоїх чарівних рук, моя дорога! Скільки років вже ці золоті руки творять чудеса, перемагаючи біль і утверджуючи красу! Сьогодні День стоматолога, а значить, День твого щедрого серця, яке ти подарувала мені колись. І в цей День я піднімаю келих за твої чарівні руки і за твоє щедре серце, що кохає!

«Ці очі навпроти», — це про вас дорогі чоловіки-стоматологи! Скільки сердець розбили ці очі, коли вони наближалися під звуки пікіруючого бомбардувальника вашої бор машинки до самого носа втрачає свідомість пацієнтки. Тому не всі шлюби укладаються на Небесах. Деякі — і в кабінеті стоматолога! Особистого щастя вам, наші лікарі!

З Днем стоматолога тебе, Доктор! З самим чоловічим професійним святом! Твоя робота вимагає мужності, і воно в тебе є. Вона вимагає нескінченного терпіння — і воно в тебе є. Вона вимагає великого доброго серця. І воно в тебе теж є! Твоя робота шанована, відповідальна і почесна. Одним словом — СПРАВЖНЯ ЧОЛОВІЧА РОБОТА!

Є такі жінки, перед якими навіть самі мужні богатирі сидять, широко відкривши роти. І з дитячою радістю чекають, не дочекаються їх окрику: «Все! Можете закрити свій рот!» Є такі жінки, на яких навіть наймогутніші сильні світу цього дивляться з благанням і надією в очах! Це ви — наші тендітні, звичайні НЕЗАМІННІ зубні лікарі!!

Чоловіки-гінекологи з заздрістю дивляться на вас, мужики-стоматологи! Ви протягом свого робочого дня, на відміну від них, дивіться якраз туди, куди і слід дивитися! Тому вам сниться ночами тільки приємне — білосніжні жіночі посмішки і красиві рівні зубки. І щоранку цей радісний сон стає дійсністю, тому що все це — ваших рук справа!

Коли мої перші молочні зубки прорізалися на Світ Божий, ти обдарувала мене своєю щасливою посмішкою. І з тих пір ти щедро даруєш білозубі посмішки людям, мила матуся. І нехай сьогодні в твій професійне свято — День стоматолога всі ці подаровані тобою щасливі посмішки світять тобі яскравим Сонцем вічної вдячності!

З Днем білосніжної посмішки тебе, мила сестричка! Твоє професійне Свято — це свято надій, що збулися. Надій сонячно посміхатися своєму щастю. Як я пишаюся, що це МОЯ СЕСТРА дарує своїми руками людям здійснення цієї мрії. Нехай у цей День святої Аполлонії збудуться і твої мрії, що збуваються надії твоїх пацієнтів про білосніжної посмішки!

Ну що, подруга! Пам’ятаєш, як ми тремтіли з тобою колись під кабінетом зубного лікаря! А потім ти вирішила перемогти цей страх і подарувати цю перемогу людям. Вітаю тебе з Днем твоєї перемоги, твоєї вдачі і твого майстерності. З Днем перемоги над чужим болем, з Днем удачі у виборі життєвого шляху, з Днем Твого Професійного Майстерності!

Жінка — стоматолог! Це навіть «крутіше», ніж жінка космонавт. І «крутіше» розвідника нелегала. Космонавтом і розвідником може стати кожен, а стоматологами — тільки самі безстрашні жінки на світі. Тому що немає на світі нічого страшнішого зубного болю! Ми пишаємося вами і захоплюємося вами, наші милі стоматологи!

Що б ми, чоловіки, робили без вас, наші милі зубні лікарки! Ми не могли б посміхатися на всі свої «32». Не могли б досягати свої цілі. Карієс і флюс затулили від нас всі принади життя. І головну принадність — любов жінки. Але є ви, а значить, ми посміхаємося на всі свої «32». І разом з вами до нас приходить успіх і любов!

З чим можна порівняти вас, наші милі зубні лікарки? Тільки з джунглями Амазонки!! У вашому кабінеті, як у цих амазонських джунглях два рази відчуваєш невимовну радість. Перший раз від небаченої краси. У джунглях Амазонки — це природа, а в кабінеті — ваші очі. А другий раз, що вийшов звідти живим!