Щиро зробити комплімент чоловіку

Потрібні слова, які передадуть усі почуття зібрані в одній колекції самих красивих компліментів чоловіку своїми словами. Обирайте які підійдуть саме вам.

Не дивитися на вас можливо, а припинити думати про вас — немає. Ваша неймовірна красивість і зухвала мужність не бажають залишати мої думки …

Я з радістю підкоряюся твоєму верховенства, тому що не відчуваю себе приниженою. Воно спонукає мене намагатися бути кращою дружиною для такого чоловіка.

Ти не тільки вірний чоловік, але і мій відданий друг. Спасибі тобі за кожну хвилину сімейного щастя!

До зустрічі з тобою у мене не було ідеалів серед чоловіків, але тепер той єдиний з’явився)

Ви відмінний друг, прекрасний товариш, чудова людина і просто разюче чудовий чоловік!

Боюся твого приходу до мене на роботу (навчання). Боюся через бунт, який відбудеться серед жінок в боротьбі за пальму першості, щоб привернути увагу такого красивого чоловіка.

Вітання. Це я — твоє повідомлення. Люблю тебе.

Наша любов скувала нас золотим ланцюгом, зв’язавши разом наші серця і життя. Якщо хтось, не дай бог, розірве ці ланцюги, то моє серце розлетиться на друзки як прозорий фарфор або розтане в вогні як м’яке золото.

Я ніколи не перестану дивуватися твоєму розуму, мужності і хоробрості. Я знаю, ти зможеш досягти ще більших успіхів в житті, тобі всі труднощі по плечу.

Ви вмієте просто чудово не тільки керувати людьми, а й співпереживати їм.

Неможливо прожити на світі без любові. Немає в світі жодної людини, щоб не спробував цього солодкого почуття. І найголовніше, що кохання не буває однаковою, у кожного вона різна. Мені, здається, що я люблю тебе сильніше за всіх на світі. Ти у мене найкрасивіший, найдобріший, самий лаковий і ніжний. Ти подарував мені крила любові, і від щастя я літаю. Ти для мене завжди прекрасніше всіх, і моя любов зробить тебе найщасливішим. Будь завжди таким уважним, люблячим і чарівним.

Я мрію стати твоїм дзеркалом, щоб завжди відображати твою мудрість, наполегливість у досягненні поставлених цілей і наполегливість.

Ти дуже сильний, таким і повинен бути справжній чоловік.

Пишу від великої любові. Сумую, як маленька дівчинка. Приїжджай!

Раніше мені здавалося, що тільки в фільмах показують найкращих чоловіків. Тепер я знаю тебе і розумію як сильно помилялася. Найкращі живуть поруч з нами.

Мрію прокидатися поруч з тобою цілу вічність.

Ти вмієш бути таким ввічливим!

Ти — найкрасивіший і ніжний чоловік на всьому білому світі. Ти — моя половинка, яка нарешті знайшлася і без якої я тепер не зможу дихати, говорити і жити. Я пам’ятаю твої пристрасні обійми, твій радісний сміх і твої прекрасні очі — без усього цього я просто не зможу тепер жити.

Таких, як ти, ще треба пошукати! Красивий, розумний, добрий. Ідеальний!

Я напишу всього пару слів. Але вони означатимуть ВСЕ. Люблю тебе.

Компліменти чоловіку своїми словами

Компліменти чоловіку до сліз

Мені подобається твоя хода впевненого в собі людину, яка йде з гідністю, не поспішаючи, не боячись людям дивитися в очі.

Ти самий безстрашний чоловік!

Так багато хочеться тобі сказати, що я навіть не знаю, що саме написати … Уявляєш?

Я точно впевнена в тому, що з тобою ніякі проблеми і неприємності мені будуть просто не страшні. Тільки поруч з тобою моє серце починає стукати набагато частіше, а часом навіть здається, що все навколо перестає існувати, крім такого привабливого виру твоїх найкрасивіших очей

Дорогий, ти причина моєї неуважності, з тобою я постійно щось втрачаю. В твоїх міцних обіймах я втрачаю почуття реальності, під твоїм палким поглядом — розсудливість, а від твоїх палких поцілунків я просто втрачаю контроль над своїми почуттями та емоціями.

Мій улюблений, єдиний і бажаний, спасибі тобі за те, щоти є у мене. Найдобріші і найніжніші слова я посилаю тобі. Ти заслуговуєш всього найкращого. Я зізнаюся тобі, коханий, що мені з тобою казково пощастило. Ти такий добрий і ласкавий, мій кошеня. У тебе такий ангельський характер, що залишається тільки заздрити. Я люблю тебе, просто тому, що ти є. Раніше я була зовсім іншою, а любов до тебе зробила чудо. Тебе я називаю своїм ангелом — охоронцем, мій любий.

За тебе б могли боротися багато, і як добре, що ти вибрав мене!

Перебуваючи поруч з тобою, я мрію про вічність!

З тобою я відчуваю себе найщасливішою.

Ти вгадуєш все, про що я думаю, немов читаєш мої думки.

Твоя чуйність б’є всі рекорди, і я тобою надмірно захоплююся!

Мої співробітниці (однокурсниці) не можуть відвести очей від тебе, коли бачать нас разом.

Якою б сильною була жінка, вона чекає чоловіка сильніше себе … І не для того, щоб він обмежував їй свободу, а для того, щоб він дав їй право бути слабкою (Анджеліна Джолі)

Твій голос для мене краше найпрекраснішою мелодії і приємніше дзюрчання джерела!

Твоя мудрість і раціональність мене просто підкорила!

Коханий, ти самий кращий на планеті. Я так вдячна долі, що вона подарувала мені тебе. Це найкращий подарунок у моєму житті. Я люблю твій приємний голос, твої променисті очі, твій веселий сміх. Мені з тобою цікаво розмовляти на будь-які теми. Ти даруєш мені любов, щастя і надію. Адже ти справжнісінький чоловік, з яким мені так пощастило. Я люблю тебе, і моєї любові немає меж. Я люблю тебе, дихаю тобою і обожнюю тебе, мій єдиний. Я обіцяю, що моя любов зробить тебе найщасливішим на світі.

Самотність розтягує хвилини так, що мені просто нестерпно тебе чекати.

Ти завжди турботливий і ласкавий, ти сміливий і добрий, а твоєї хоробрості може позаздрити кожен. Ти чудовий!

Для того, щоб бути красивою, жінці достатньо мати чорний светр, чорну спідницю і йти під руку з чоловіком, якого вона любить (Ів Сен-Лоран)

Ти як довгоочікуваний дощ в спекотний літній день — приємний і охолоджуючий.

Компліменти чоловіку у прозі

Компліменти чоловіку до сліз

Можливо, ти зараз зайнятий іншими справами — але пам’ятай, є хтось, хто думає про тебе невпинно. І бажає тобі щастя і самого кращого. Адже ти заслуговуєш тільки найкращого. Люблю тебе!.

Я коли думаю про тебе, мене хвилюють тисячі спогадів, мурашок по шкіріі раніше невідоме почуття хвилювання.

Ти знаєш, я ціную в тобі не скільки красу, скільки глибокий внутрішній світ! А цим, повір мені, багатий не кожен чоловік!

Пишаюся тобою, пишаюся твоїми успіхами і особистими якостями.

Для мене ти — найцінніший людина на цьому світі.

Твої очі так сяють, як ранкова роса на сонці.

Ти мій КОТИК: Гарний, Сліпучий, Тлумачний, Цікавий, Класний!

Твоя зачіска — просто супер!

Як без такої приємності, як ти, обійтися цілий день?

Ти прекрасний професіонал, вірний друг і видатний чоловік.

Справжній чоловік не той, який заводить нову дівчину кожен вечір. А той, який щовечора заводить одну і ту ж

Ти доповнює моє життя. Без тебе вона нудна і прісна.

Коли ми разом, то в моїй душі тільки смішинки, але коли ми в розлуці вони відразу перетворюються в журбинками ((

Я дуже вдячна вам за допомогу. Ви зробили велику і гідне похвали справу. Спасибі вам! Ви дивовижно справляєтеся зі своєю роботою і ваша допомога для мене безцінна.

Ти дуже упереджений людина. На тебе хочеться дивитися.

Після зустрічі з тобою я заряджаюсь енергією і позитивом на цілий день.

Мені здавалося на вулиці жарко. Насправді мене кидає в жар, побачивши тебе.

Мені здається, в тебе склалися мужність, вірність і сталь! Ти самий справжній — в тобі ні краплі брехні, ні краплі фальші!

Нашу любов не виміряти словами, ми дві половини одного цілого, розуміємо один одного з півслова.

Неперевершений у всьому!

Компліменти чоловіку українською мовою

Компліменти чоловіку своїми словами

Відчувати твій пильний погляд на собі — це як купатися в хмарі.

Ти як справжній бразильський кави — міцний, гарячий і заснути не даєш!

Чекати тебе з роботи — ціле випробування! Я так відчайдушно нудьгувала!

Який прекрасний светр (сорочка, туфлі, костюм, куртка)! Це так підходить тобі. Вони роблять тебе ще чарівною.

Навіть через кілька років після нашого знайомства ти не перестаєш відкриватися з нового боку. Це просто неймовірно! Я люблю тебе ще більше.

Ти справжній переможець, завойовник, і лідер. В тобі закладено успіх від народження, і не дивлячись ні на які труднощі — ти досягнеш свого. Ти великий великий молодець.

Без тебе моє серце — тисячі розбитих осколків. Сумую.

В тобі зійшлося відразу все краще, що тільки може бути в чоловікові!

Ти найкращий на всій планеті Земля.

Ну як так можна поступати! Як можна просто взяти і поїхати на роботу ?! Я ж тут сиджу, сумую за тобою!

Я хочу, щоб наші діти були схожі на тебе. Ти будеш кращим батьком.

Твоя промениста посмішкапозбавляє мене розуму, адже у твого чарівності немає меж! Тільки з тобою мені так легко і просто, твоє почуття гумору дарує мені гарний настрій, а гострий розум викликає захоплення! Я пишаюся тим, що ти у мене такий цілеспрямований, успішний і просто найчудовіший!

Ти безсовісно привабливий!

Ніхто так не обіймав мене, як обіймаєш мене ти.

Як чудово, що в наш час ще знаходяться такі чудові та кмітливі чоловіки, як ви!

Вважаю тебе фонтаном натхнення. Після спілкування з тобою мені життя вже представляється в яскравих картинках, а не сірих тонах.

Ми з тобою дві половинки одного цілого. Я все життя буду дякувати долі за такий дорогоцінний подарунок. Мій милий, єдиний, я завжди хочу бути тільки з тобою. Все, що щастям в житті пов’язано, це все пов’язано тільки з тобою. Я люблю тебе щирою, чистою любов’ю, наше щастя з тобою спокійно. Ти найкрасивіший, найдобріший, найбажаніший хлопець на всій планеті, залишайся таким завжди. Тільки одному тобі я дарую ключик від свого серця, тільки ти один гідний захоплення.

Ти найдорожче, що є у мене в житті. Я вдячна долі, що вона зробила мені такий королівський подарунок. Ти найкращий хлопець на землі, і гідний тільки захоплення. Моя любов до тебе стає з кожним днем ​​все сильніше. Твій характер, твоя манера, твоя краса завжди чарують мене. Милий, я люблю тебе і хочу, щоб завжди ми були разом. Ти для мене, як ковток повітря, ти все, що в житті є у мене. Бажаю тобі всього самого найкращого, нехай моя любов буде надійним оберегом для тебе.

Тільки бажання зустріти тебе смачною вечерею не дало померти мені з нудьги і туги!

Твій сміх незвичайний. Він не тільки якийсь особливий, але і заразливий.

Зробити комплімент чоловіку до сліз

Компліменти чоловіку українською мовою

Ти найкращий!

Як же довго я чекала тебе з роботи, здається, що пройшов цілий рік!

У тебе такий смак, що тобі можуть позаздрити багато жінок!

Ти своїм прекрасним чином затьмарює в моїх очах день!

Я ніколи не зустрічала таких приголомшливих чоловіків, як ти!

Ти дуже милий і чарівний!

Можливо, я зараз скажу не надто правильними або кращими словами, але я знаю — що ти дуже крутий і чудовий чоловік, і ти можеш добитися самого багато. Я вірю в тебе, і знаю, що у тебе все все вийде. І так буде завжди.

Що не кажи, а ти настільки красивий і сексуальний, що мені, напевно, доведеться тебе зв’язати і залишити вдома.

Твій розум не знає конкуренції, а доброта не має меж!

Твоє обличчя настільки мужньо красиве, що мені доводиться ревнувати тебе до всіх дівчат навколо.

Твій гумор настільки тонкий, що навіть захочеш образитися і не зможеш цього зробити.

Коли дивлюся в твої очі, то бачу в них чудових фарб переливи!

Твоя променистість мене засліплює і змушує радіти!

В тобі стільки мудрості! Кожна твоя фраза наповнена змістом і цінним досвідом. Я готова слухати тебе вічність.

Своїм прикладом ти спонукуєш всіх до самовдосконалення. Ти доводиш іншим, що ідеал може стати ще краще.

Який ви ввічливий і цілеспрямований чоловік! Лихо обходьте всі перепони стороною, прямуючи до наміченої мети!

Знаєш, поруч з тобою я відчуваю себе захищеною. Я за тобою як за кам’яною стіною.

Всім потрібно періодично заряджатися: і телефону, і ноутбука, і навіть людині. Тільки ти один можеш подарувати мені енергію на цілий день вперед, а часом і на весь тиждень.

Одна думка про те, що ти скоро повернешся, змушує мене рухатися далі!

Твоя присутність примушує мене думати про прекрасні речі, таких як любов, сім’я, діти і вічне життя з такою людиною.

Всі мої мрії збуваються завдяки тобі. Спасибі тобі за все, мій найдорожчий серцю чоловік.

У моєму серці більше немає місця! Воно все зайнято тобою!

Улюблений, в тобі одному дружно уживаються чотири прекрасні стихії, якими ти талановито керуєш. Ти мій свіже повітря, яким я дихаю на повні груди і палкий вогонь, що зігріває тіло і душу, ти моя надійна грунт під ногами і мій безмежний океан добра!

Ти самий ніжний і турботливий!

Я вдячна тобі за твій спокій і витримку, коли я роблю якусь дурницю.

З тобою, як за кам’яною стіною. Ти такий сильний!

Мрію, що б наші спільні діти були схожими на тебе, кмітливими і красивими як ти.

Ти прекрасний і дуже душевна людина!

Ти дуже чуйний і уважний до мене, я ціную твою думку і вміння знаходити оптимальні рішення найскладніших питань в будь-якій ситуації.

Мені здається, навряд чи існує ще десь хлопець, так добре розуміє мене з півслова.

Кращий — це не про тебе. Ідеальний! Ось відповідне слово.

Справжніх чоловіків відрізняє вміння стримувати свої обіцянки