Красиво зробити комплімент чоловіку у прозі, своїми словами

Потрібні слова, які передадуть усі почуття зібрані в одній колекції компліментів чоловіку . Обирайте які підійдуть саме вам.

Всі твої зовнішні риси і внутрішні якості — всі вони сплелися в ідеальному поєднанні.

Часу проведеного з тобою мені постійно мало, тому що, скільки б не знаходилися разом, мені здається, що пройшла всього одна хвилина. Спасибі тобі величезне за те, що навіть серед сірих буднів, дощової погоди і зимової холоднечі ти даруєш мені відчуття квітучої і дуже теплу весну, яка прокидається в моїй душі. Тільки твої руки можуть обіймати так ніжно і міцно одночасно, тільки в твоїх руках мені хочеться перебувати цілодобово, спасибі тобі за це, улюблений

Завжди приходить радість, хороша погода, приємні сюрпризи подарунки і квіти, але справжнє щастя в будь-який час року приносять тільки люди, таки ось, як ти!

І це назавжди залишиться зі мною

Ти — мій медовий пряник, який я обожнюю і не можу насититися)

Ти сміливий і відважний, веселий і добрий, красивий і розумний, цікавий і різносторонній, цілеспрямований і рішучий, чарівний і чарівний. В твоїх очах горить іскра запалу, в твоїй посмішці є своя загадка, яку хочеться розгадати. Ти хороший собою у всіх сенсах цього слова і при цьому ще й скромний.

Пусти мене в свою любов. Обіцяю поводитися добре і віддано.

Хочу пригорнутися до тебе і чути биття серця, відчувати тепло твоїх рук.

Як же я сумую за тобою! Кожну секунду моє серце ніби хтось стискає в кулак, а потім відпускає, коли я згадую, що ти мій.

Компліменти чоловіку своїми словами

Компліменти чоловіку до сліз

Твоя посмішка просто зводить з розуму!

Я прокинулася раніше тебе і цілу годину милувалася твоїм обличчям. Ти ангел.

З тобою завжди цікаво.

Коли на вулиці йде дощ або сніг, коли холод огортає все кругом, мені не страшно. Поруч з тобою мені завжди тепло і добре.

Ти як круїзний лайнер — такий могутній, яскравий і прекрасний! Хочу бути твоєю пристанню!

Можеш мене навчити тому, як професійно робити (підстав потрібне), щоб у мене виходило як у тебе?

Коли люблять, згадують день першої зустрічі, як кращий з днів. Коли люблять, переживають разом з коханим все так же сильно, як він, і навіть сильніше. Коли люблять, не просять нічого для себе, але щиро благають небо про кохану людину. Як я — адже я люблю тебе всім серцем, мій хороший!

Ти мій герой! Мій найдобріший, милий і чуйний! Я так рада, що в моєму житті є така людина!

З твоїм почуттям гумору ніхто і ніколи не зможе зрівнятися.