Привітання з Днем юриста в прозі

У цьому розділі ви знайдете адресні, іноді жартівливі та прикольні поздоровлення з Днем юриста, написані в прозі у вигляді смс.

Якщо ви хочете оригінально і красиво привітати з Днем юриста друга або близької вам людини, причому, зробити це по смс в прозі, то даний розділ до ваших послуг!

Я хочу привітати Вас з Днем юриста, з Вашим професійним святом. Цей день об’єднує усіх юристів, які займаються різними сферами діяльності, але всі Ви покликані відстоювати права та інтереси громадян. Так нехай же в нашому світі твориться правосуддя тільки завдяки Вам. Зі святом!

Все, що може принести справжнє задоволення в нашому житті або незаконно, або аморально. Тому ми не можемо обійтися без Вашої допомоги, без допомоги професійного юриста. Зі святом!

Дорога донечка, чи могла я подумати, що ти станеш професійним юристом? Але я підтримую твій вибір цієї нелегкої професії. Сьогодні ми відзначаємо твоє свято, День юриста, тому хочу побажати тобі самовладання, успіхів, удачі, наполегливості і знай, що все у тебе вийде. Зі святом!

Коханий, я від усієї душі вітаю тебе з Днем юриста. Хай твоя праця нелегка і вимагає багато знань, але ти по-справжньому заслуговуєш шани і поваги. Я хочу побажати тобі, щоб твоя відповідальна діяльність приносила тобі тільки щастя, перемог і задоволення. Зі святом!

Юрист не схожий на інших людей: він завжди розумний, амбітний, граціозний, привабливий. Але в цей День Юриста людина може перетворитися на звичайного чоловіка, який після випитої чарки нарікає на наші закони. Зі святом!

Від усієї душі я вітаю найбільш потрібних і затребуваних людей — юристів. Саме Ви творите правосуддя і доводите чесність людей, які потребують Вашої допомоги. Хочу побажати Вам ніколи не зупинятися на пів шляху, а йти до кінця і домагатися своїх цілей. Зі святом!

Прийміть мої щирі вітання з Вашим професійним святом, з Днем юриста. Ваша професія найповажніша і благочестива, Ви чиніть правосуддя та захищаєте честь людей. Хочеться побажати Вам неймовірного успіху у Вашій нелегкій праці. Зі святом!

Всі знають, що добре там, де нас немає. І юристи це добре розуміють. Як би завжди хотілося без обходитися без них, але це неможливо тому, що практично всі задоволення в житті або незаконні, або аморальні.

Сьогодні ми відзначаємо День юриста, нехай це свято ще молодий, але Ваша професія є визнаною і респектабельної вже величезна кількість років. Бути юристом поважається і почесно, Ваша робота вимагає від Вас багато знань і умінь. Так нехай успіх супроводжує завжди. Зі святом!

Прийміть мої вітання з Вашим професійним святом, з днем юриста. Нехай завжди Ваші здібності точно збігаються з фінансовими можливостями Ваших клієнтів. Зі святом!

Хто знає всі закони напам’ять, звичайно ж, юристи. Тому перед тим, як зробити що-небудь незаконне спочатку порадься з професійним юристом. Зі святом, з Днем юриста!