Зробити комплімент дівчині українською мовою

Потрібні слова, які передадуть усі почуття зібрані в одній колекції оригінальних компліментів дівчині українською мовою. Обирайте які підійдуть саме вам.

Кохана, ти гідна найпрекрасніших компліментів і захоплення. Я закохався в тебе з першого разу. Ти просто дівчина моєї мрії. Твій ангельський характер, твоя ніжна посмішка, і твій пристрасний поцілунок зачаровують мене. Ти сама досконалість. Я навіть не уявляю, як би я жив без тебе, моє сонечко. Мила, ти зробила мене найщасливішою людиною, і за це я вдячний тобі, моя радість. Я готовий все життя носити тебе на руках, аби ти тільки була зі мною. Я люблю тебе, моя хороша.

Іноді мені не вистачає хоробрості висловити все, що крутиться в моїй голові, коли я на тебе дивлюся! Ти зразок жіночності та нежносАнгельскі мила і скажено гарна, чарівна і ніжна, пристрасна і витончена, дивовижна і чудова, норовлива і норовиста, яскрава і весела, скромна і дивовижна, щира і добра, чуйна і горда, смілива і впевнена, обережна і цілеспрямована, ти особлива, різнобічна, але, головне, що ти справжня і цим ти прекрасна!

Твоя посмішка, немов найяскравіший квітка: ніжна, щира, витончена. Твій голос, як теплий вітерець, приємно пестить слух. А твоя бездоганна шкіра не зрівняється ні з одним шовком в світі, настільки приємно торкатися до тебе. Ти — диво, ти дивовижна дівчина, в яку з кожним днем ​​закохуєшся все сильніше і сильніше.

Немає нічого солодшого, ніж дотик твоїх губ!

Людина, у якого добре серце і золоті руки, мила усмішка і неймовірно багатий внутрішній світ, — це ти. Ти просто чудо.

Будь ласка, не переставай посміхатися. Адже твоя посмішка навіть морозний день зробить теплим для мене.

Немає в світі такого слова, яким я міг би описати свою любов до тебе.

Не можу відірвати очей від твоєї фігури. Вона ж ідеальна!

Очі твої яскравіше всіх зірок на нічному небі!

Перед твоєю красою все меркне! Ти як свіжу квітку, створений природою в момент, коли вона була в прекрасному настрої! Ти приклад ідеальної жінки, в якої поєдналася краса і доброта — самий рідкісний коктейль.

Неймовірно! Твоя краса дарована Богом, ти знала про те, що ти його улюблениця?

Мені дуже подобаються твої шовковисте волосся!

Твоя посмішка дає впевненість неможливі для мене речі зробити можливими.

Ти дуже приваблива!

Я вважаю, що твоя краса гідна золотої корони!

Ти манішь мене як магніт. Я не можу жити без тебе.

Спасибі, що дозволяєш бути поруч з тобою і насолоджуватися твоєї красою!

Компліменти дівчині у прозі

Компліменти дівчині у прозі