Зробити комплімент жінці у прозі

Потрібні слова, які передадуть усі почуття зібрані в одній колекції сучасних компліментів жінці у прозі. Обирайте які підійдуть саме вам.

Кохана, славна моя, тебе я називаю господинею мого серця. Я тебе просто обожнюю. Я без тебе, як сонечко без тепла, як річка без води. Ти — моя мрія, мій ідеал. Коли ми в розлуці з тобою, я з нетерпінням чекаю нашої зустрічі, сумую за твоєю посмішкою, за твоєю красою. Я просто шалено люблю тебе, моя радість. Нехай моя любов буде найнадійнішим оберегом. Будь завжди коханою і бажаною. Ти моя друга половинка, і хочу зробити тебе найщасливішою. Всіх благ тобі, удачі і самого гарного настрою.

Навіть найбільший і глибокий океан не зрівнятися з величиною твоєї краси!

Запах твого волосся більш приємний, ніж запах тисяч троянд. Я мрію зануритися в його ауру і провести вічність обіймаючи тебе.

Найяскравіша зірочка ти, моя кохана. Прекрасніше тебе немає нікого на світі. Мені подобається в тобі все: і посмішка, і хода, і твоя краса. Ти моя мрія, моя друга половинка, моя доля. Я дякую Господу за те, що ми зустрілися з тобою. Я знайшов в тобі те, що шукав: вірність, надію і любов. Моя душа сповнена лише тобою, моя найпрекрасніша, ніжна, добра. Я готовий для тебе навіть складати вірші, тому що люблю тебе більше життя. У тебе — відкрита душа, і просто ангельський характер.

Як дівчатам подобається постійно носити кільця на пальцях, сережки у вухах і підвіски на шиї, так і мені просто необхідно перебувати поруч з тобою.

Я готовий побудувати тобі палац і приміряти туфельку, з надією що ти повіриш в мою казку!

Не смій вмиватися, ти красива і я боюся втратити цей прекрасний лик!

Я без тебе самотній, як небо порожньо без зірок.

Доброго ранку, кохана, як твій настрій? Я сумував за тобою. Ти мені наснилася.

Ви — королева моїх мрій. Я готовий укласти шлях, по якому ти йшла, пелюстками троянд.

Твій голос для мене приємніше, ніж всі мої улюблені пісні разом узяті.

Дорога, ти як вірус, підхопити який велике щастя. Від твого погляду піднімається температура, милою посмішки — підвищується тиск, плавних і граціозних рухів — частішає серцебиття. Це найприємніше нездужання і я хочу, щоб вона трансформувалася в хронічне захворювання.

Моє життя було сірим і нудним, а завдяки тобі вона наповнилася яскравими фарбами.

Ти красива, як ангел!

Ти прекрасна. Ти змусила мене повірити, що в цьому світі є досконалість.

Зробити комплімент жінці до сліз

Компліменти жінці у прозі

Ромео і не снилася така любов, яку я відчуваю до тебе, своєю чарівною Джульєтті.