Оригінально зробити комплімент жінці

Потрібні слова, які передадуть усі почуття зібрані в одній колекції гарних компліментів жінці своїми словами. Обирайте які підійдуть саме вам.

Ти розумієш мене настільки добре, як ніби читаєш мої думки.

З тобою мені завжди комфортно, а без тебе самотньо.

Люблю слухати, як ти кажеш мені «улюблений, милий».

Погляд твоїх очей змушує мене забути, куди я збирався і що хотів зробити.

Приємні слова дівчині в компліментах

Твої очі виблискують, ніби два діаманта. Ти така тендітна, витончена як кришталь, ніжна як лебедине пір’їнка, солодка, як мед. Щохвилини захоплююся твоєю вишуканою красою.

Сказати що ти мені сподобалася — це ніщо, сказатищо я люблю — надто зазвичай, скажу одне — ти мене заворожила! Прекрасніше тебе я не зустрічав, і напевно вже не зустріну!

Як тобі вдається бути одночасно такою турботливою, люблячою, самовідданої і енергійною?

Ти захоплююча! Ні тебе прекрасніше!

Поруч з тобою мені вдалося відчути себе справжнім чоловіком.

Навіть тисяча художників навряд чи зможуть створити витвір мистецтва, що перевершує всюглибину твоєї жіночної краси.

Всі хороші моменти в моєму житті асоціюються саме з тобою!

Я думав, що бувають тільки розумні або тільки красиві. Ти довела на своєму прикладі, що в одній людині може поєднуватися і те, і інше.

Стук твого серце луною лунає у мене в душі змушуючи написати тобі любовне визнання. Якщо ти мене запитаєш про мої почуття … Я просто тебе поцілую і ніжно на вушко скажу: «ти саме моє найдорожчий скарб, мої почуття до тебе найніжніші, моя любов до тебе безмежна». Мені хочеться завжди бути з тобою. Дивитися в твої очі, тримати тебе ніжно за ручку, цілувати і говорити як сильно я люблю тебе. Моя любов з кожним днем ​​все сильніше і все важче бути без тебе, адже моє життя набуває сенсу тільки тоді, коли ти поруч.

Твоє волосся, вії, губи, блакитні очі і біла шкіра такі красиві, так доглянуті і так досконалі!

Ти прекрасна сьогодні вранці, як ніколи!

Кажуть перше кохання проходить. Але це зовсім не так. Мої почуття до тебе дуже сильні. І з кожним днем ​​вони розпалюються все гарячіше. Ти мій скарб, найдорожчий чоловічок на всій землі Ти випромінюєш добро і тепло. Я люблю твою посмішку, твій дзвінкий сміх, я насолоджуюся твоєї красою кожну хвилину. Ти — мій ідеал, моя мрія, мій ангел — хранитель. Кожна хвилина, проведена з тобою, здається казкою. Я люблю, люблю, люблю тебе, моє сонечко. Ти сенс всього мого життя, ти просто моя єдина.

Кажуть, що чарівництва не існує. Але твоя прекрасна і сонячна усмішка доводить зворотне.